Brīvprātīgais darbs un tenisa turnīrs

Sadarbība - jauka lieta! Pateicoties lieliskai ilgtermiņa sadarbībai ar Vācijas vēstniecību, tapa interesanta labdarības ideja-akcija. Akcijas ietvaros plānots sagatavot 200 draudzības rokassprādzes, kuras tiks nodotas Vācijas vēstniecībai, pretī saņemot ziedojumu. Līdzekļi tiktu izlietoti krīzes centra sievietēm un bērniem pēc vardarbības "Māras centrs" rotaļu laukuma pabeigšanai. Vācijas vēstniecība aktīvi līdzdarbojās un atbalsta dažādus Latvijas Samariešu apvienības organizētos labdarības pasākumos.

Tāpēc Latvijas Samariešu apvienības 17 brīvprātīgie satikās, lai kopā visi sagatavotu rokassprādzes. Vēstniecība plāno rokassprādzes dāvināt tiem jauniešiem, kuri aktīvi piedalās vēstniecības rīkotajos pasākumos un koncertos.

Reizē ar rokassprādžu darināšanu brīvprātīgās Krista un Rūta organizēja galda tenisa turnīru, lai mudinātu jauniešus darboties un jauki pavadīt laiku kopā.

Tika aizvadīta lieliska, prieka pilna un smieklu bagāta pēcpusdiena, kas kārtējo reizi apliecina cilvēku vēlmi palīdzēt, attieksmi, gribu iesaistīties sabiedriskos procesos un piedalīties brīvprātīgā darbā.

Esam ļoti priecīgi un gandarīti par paveikto un jauko laiku kopā! Paldies mūsu lieliskajiem brīvprātīgajiem!

Jaunumi

Esi mums draugos

Jaunumi e-pastā