Brīvprātīgā darba iespējas MARTĀ

Aicinām piedalīties brīvprātīgajā darbā, marta mēnesī piedāvājam gan piedalīties nodarbībās ar bērniem, kulinārijas nodarbībās ar Grupu dzīvokļa jauniešiem, vadīt nodarbības senioriem. Ja vēlies piedalīties labu darbu īstenošanā, palīdzēt citiem un būt viens no mūsu brīvprātīgo jauniešu lieliskās komandas, raksti Samariešu apvienības Brīvprātīgā darba vadītājai Laurai (laura.bulmane@gmail.com vai laura.bulmane@samariesi.lv), norādot vārdu, telefona numuru un laiku, kad vari piedalīties vai zvani pa tālr. 2 6337921 :)

 

Krīzes centrā „MĀRAS CENTRS”, Rīgā, Cieceres ielā 1:
• Aicinām brīvprātīgos, kuri vēlētos piedalīties un vadīt rotaļas un prasmju nodarbības krīzes centra māmiņām un pusaudžiem. Nodarbības sestdienās no pl.14 – 16:30. 
• Meklējam brīvprātīgos ar pieredzi darbā ar bērniem, kuri palīdzētu pieskatīt un organizēt rotaļas bērniem, kamēr viņu māmiņām ir konsultācijas trešdienās no plkst.10:30-11:30.

 

SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRĀ „PĀRDAUGAVA”, Rīgā, Garozes ielā 15:
• Aicinām brīvprātīgos palīgus sagatavot Lieldienu dekorācijas un telpu noformējumu.
• Brīvā laika organizēšanā senioriem – galda spēļu spēlēšanā, rokdarbu veidošanā, krustvārdu mīklu minēšanā utt. spēles, palīdzēt senioriem doties āra pastaigās. Otrdienās un ceturtdienās no pl.10-11:30.
• Ja dziedi, dejo, spēlē kādu mūzikas instrumentu vai zini kādu, kurš vēlētos ar mūziku iepriecināt seniorus sociālās aprūpes centrā, aicinām pieteikties un kopā mēs noteikti noorganizēsim brīnišķīgu koncertu.

 

GRUPU DZĪVOKLIS jauniešiem ar īpašām vajadzībām, Maskavas ielā 221: 

Meklējam brīvprātīgos palīgus ar 
• piedalīties jauniešu nodarbībā sestdien, 19. martā, plkst.13:30. Tēma – pavasaris dārzā, jauniešiem palīdzēt ar praktiskiem padomiem zaļumu, garšaugu un dārzeņu sēšanā.
• Meklējam palīgus kulinārijas nodarbībām – ēdienu gatavošana, pārdomāta pārtikas produktu iepirkšana, veselīgs uzturs, veselīgi pārtikas produkti. 6.martā – gatavosim tīteņus; 20.martā – banānu pīrāgu; 27.martā – vistas ēdienu svētku galdam.

Jaunumi

Esi mums draugos

Jaunumi e-pastā