Brīvprātīgā darba iespējas FEBRUĀRĪ

Ja vēlies piedalīties labu darbu īstenošanā, palīdzēt citiem un būt viens no mūsu brīvprātīgo jauniešu lieliskās komandas, raksti Samariešu apvienības Brīvprātīgā darba vadītājai Laurai (laura.bulmane@gmail.com), norādot vārdu, telefona numuru un laiku, kad vari piedalīties vai zvani pa tālr. 2 6337921 :)

Brīvprātīgā darba iespējas FEBRUĀRĪ:

Krīzes centrā „MĀRAS CENTRS”, Rīgā, Cieceres ielā 1:

  • Aicinām brīvprātīgos 4.02. vai 11.02. no plkst. 14.00 līdz 16:30 palīdzēt gatavoties Valentīndienas aktivitātēm – spēlēm, rotaļām un prasmju nodarbībām kopā ar bērniem, pusaudžiem un māmiņām, kā arī palīdzēt kopīgi pagatavot rotājumus telpām un izcepot kādu gardumu. Ja esi radošs un aktīvs – piesakies!
  • Palīdzēt izvest pastaigās krīzes centra mazos bērnus. Iespējamie pastaigu laiku – posmā no plkst. 9:00 līdz 12:00 vai vakaros no plkst.16:00 līdz 19:00.
  • Meklējam brīvprātīgos palīgus darba dienās, kuri varētu palīdzēt pieskatīt bērnus 7.martā, 4.aprīlī, 2.maijā, 6.jūnijā no plkst. 9:00 līdz 14:00.
  • Meklējam aktīvus palīgus, kuri palīdzētu sagatavoties un piedalīties karnevāla svētku pasākumā 25.februārī.

SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRĀ „PĀRDAUGAVA”, Rīgā, Garozes ielā 15:

  • Meklējam brīvprātīgos palīgus senioru nodarbībām, lai aktīvi un jauki pavadītu laiku,  palīdzot senioriem ratiņkrēslā doties pastaigās svaigā gaisā, organizēt radošās nodarbības, spēles. Otrdienās no plkst. 10:00 līdz 11:30 vai ceturtdienās plkst. 14:00 līdz 16:00.
  • Ja dziedi, dejo, spēlē kādu mūzikas instrumentu vai zini kādu, kurš vēlētos ar mūziku iepriecināt seniorus sociālās aprūpes centrā, aicinām pieteikties un kopā mēs noteikti noorganizēsim brīnišķīgu koncertu. 

GRUPU DZĪVOKLIS, Rīgā, Maskavas ielā 221:

  • Meklējam brīvprātīgos, kuri vēlētos piedalīties jauniešu nodarbībās sestdienās no plkst.11 līdz 14 un dalīties ar pieredzi un zināšanām par visdažādākajām tēmām – par finansēm, kā sastādīt personīgo budžetu ikdienā, izgatavot kādu aksesuāru (krelles, rokassprādzes u.c.), iepazīstināt ar sportiskām aktivitātēm, dejām, kulināriju utt. 
  • Meklējam labas gribas brīvprātīgus uzņēmējus, kuri ziedotu zināšanas un laiku, lai dalītos ekspertīzē ar jauniešiem ar īpašām vajadzībām.
Jaunumi

Esi mums draugos

Jaunumi e-pastā