Aiz maskas ir cilvēciņš… Ieskaties, sajūti, palīdzi!

Paskaties dziļāk – vai tu mani redzi? Aiz maskas ir cilvēciņš… Ar krūtīs pukstošu sirsniņu, sapņiem un emocijām..

Krīzes centros un trūcīgās ģimenēs aug apdāvināti, sirsnīgi, spējīgi, zinātkāri un dzīvespriecīgi, prieku piedzīvot alkstoši bērni! 
Ir pierasts neiedziļinoties uztvert krīzes centros un trūcīgās ģimenes augošos bērnus par statistikas daļu, par anonīmām būtnēm, neieraugot ne to sejas, ne vēlmes. Bet tieši šie bērni un jaunieši ir cilvēki, kam nav bijusi iespēja piedzīvot to, kas katram no mums saistās ar ikdienišķu vasaras brīvlaika dienu. Tie ir cilvēki, kas tikai izsapņo riteņbraukšanas sacensības ar pagalma draugiem, skrituļslidošanas pēcpusdienas ar vecākiem, brīvdienu izbraucienus uz zoodārzu, skaļus smieklus un sajūsmā mirdzošās acis, kas šobrīd slēptas aiz maskām… Tu vari palīdzēt maskām krist, mazajām sejiņām atplaukt un sīkiem, tomēr tik vareniem sapņiem piepildīties!

Kā palīdzēt?
Dod iespēju baudīt jauku vasaru, aktīvu atpūtu, nodarbības svaigā gaisā, skaistus mirkļus, smieklus un priekus!
• Ja tev ir kāds divritenis vai trīsritenis, skrejritenis, līdzsvara ritenis, skrituļslidas, skrituļdēlis vai jebkāds cits bērniem un jauniešiem piemērots pārvietošanās līdzeklis, vari iepriecināt Krīzes centra bērniem un sievietēm “Māras centrs” bērnus un jauniešus! Lai vienotos par praktisko pusi, zvani mūsu brīvprātīgā darba vadītājai Laurai pa tālruni 26337921 vai sazinies ar Māras centra, Cieceres ielā 1, personālu – tālr. 67609263; 27808244.
• Ja tev ir iespēja atbalstīt kādu braucienu vai ekskursiju, piedāvājot transportu, iesaistoties finansiāli vai jebkādā citā veidā, ar lielu pateicību un prieku pieņemsim Tavu piedāvājumu!

 

Biedrība "Latvijas Samariešu apvienība"
Reģ.nr. 40008001803
Visbijas prospekts 18, Rīga, LV-1014
Swedbank, HABALV22 Konta Nr.: LV98HABA0551018224165

Jaunumi

Esi mums draugos

Jaunumi e-pastā